Salice – świetny włoski styl zawitał nad Wisłę

Ponad 90-letnia Historia firmy Salice sięga roku 1919 i jest jedną z najlepiej rozpoznawanych marek na terenie Włoch i Austrii.

Od tamtej pory konstruktorzy marki z największą dbałością pilnują by produkt, który trafia w ręce klientów był w 100% Włoski, nie tylko z powodu flagi umieszczonej na okularach, goglach oraz kaskach, która sprawia, że są one rozpoznawalne i wyjątkowe w swym wyglądzie, ale przede wszystkim w procesie produkcji.

salice4

 

Wszystkie produkty firmy Salice są od początku do końca „Made in Italy” by utrzymać ich najwyższą jakość.  W tym roku dwójka młodych osób: Maciej Kominko i Aleksandra Ćwięk postanowiła wprowadzić i rozpowszechnić markę Salice na polskim rynku, chcąc pokazać jak łączy w sobie niebanalny design i najwyższą włoską jakość wykonania.

salice3

Obecnie Salice  wspiera takich polskich sportowców jak Konrad NiedzwiedzkiKatarzyna Woźniak. Wraz ze zbliżaniem się sezonu zimowego skład team’u z całą pewnością się powiększy.

Produkty można obejrzeć na oficjalnej stronie. Natomiast pytania można kierować na adres mailowy aleksandra.salicepolska@gmail.com oraz na oficjalnym fanpage’u Facebook.com/salicepolska

salice5

 

Życzymy powodzenia i sukcesów na krajowym rynku!