Crew Movie Project – „A Short Story About The Bad Winter” – Cykl Premier

Jesień spędzona na premierach filmów freeski? To nie żaden mit, to jest już standard. Wręcz obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego narciarza!

Wraz z pierwszymi liśćmi, opadającymi leniwie z drzew przyszedł czas na poznanie trasy filmowej, jaką proponuje ekipa odpowiedzialna za autorski projekt filmowy o nazwie „A Short Story About The Bad Winter„.

bartekbanner

Crew Movie Project, gdyż tak zwie się grupa zapaleńców, młodych narciarzy, freeskier’ów w której skład wchodzi obecny Mistrz Polski Big Air, Bartek Sibiga oraz jeden z najlepszych jibberów tej części Europy, Marcin Pośpiech. Chłopaki zaplanowali wiele przystanków w różnych miastach naszego kraju i równie dużo atrakcji towarzyszących.

Główny Cykl Premierowy

Cykl premierowy będzie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich będzie tour’em głównym opierającym się na 4 miastach, na którym wszystkie premiery i imprezy towarzyszące będą odbywać się z udziałem głównych bohaterów filmu.

  • Kraków 10.10.14Kino Kijów.Centrum – After Party w Forum Przestrzenie
  • Warszawa  7.10.14 – Szczegóły niebawem!
  • Katowice 8.11.14 – Szczegóły niebawem!
  • Wrocław 21.11.14 – Szczegóły niebawem!

Przed premierami odbędę się konkursy z nagrodami i krótkie przedstawienie projektu filmowego. Bezpośrednio po premierach rozpoczną się oficjalne after party  w najmodniejszych klubach. Całość ma za zadanie sprawienie, aby premierowy wieczór był największym eventem w tkance miejskiej każdego z przystanków tour i zarazem imprezą, której nie opuści żaden fan sportów ekstremalnych.

Towarzyszący Cykl Premierowy

Drugą część tour’u opierać się będzie na mniejszych premierach, którym również będą towarzyszyć imprezy po seansie. Tego typu projekcje odbędą się w:

  • Poznań14.11.14
  • Zamość – Szczegóły niebawem!
  • Trójmiasto – Szczegóły niebawem!
  • Zakopane – Szczegóły niebawem!

Rezerwacja biletów na Crewmovieproject.com, Silesiasport.plNanarty.pl

Bilety będą dostępne od 08.09 oraz w kinach na 2 tygodnie przed premierą!

Więcej aktualności na Fanpage’u FB oraz wydarzeniu FB

10668244_10202264603687421_606884581_n

Zdjęcia: Adam Łakomy i Roger Wanke