Red Bull na Dużym Ekranie – zobacz 4 filmy akcji podczas jednej nocy w kinach sieci Multikino!

Już 14 listopada o godz. 22:00 w 6 kinach sieci Multikino w Polsce rozpocznie się nocny pokaz filmów – Red Bull na Dużym Ekranie. W ramach maratonu będzie można zobaczyć 4 pełne akcji produkcje: „McConkey” o ikonie sportów ekstremalnych, rowerowy „Rad Company”, „Cerro Torre” dokumentujący zdobycie szczytu przez Davida Lamę oraz polską premierę filmu, na który czekają wszyscy fani motorsportu – „On Any Sunday – The Next Chapter”!

 • Gdańsk
 • Katowice
 • Lublin
 • Poznań – 51
 • Warszawa – Złote Tarasy
 • Wrocław – Arkady Wrocławskie

Start wydarzenia: 22:00

Czas trwania: ok. 420 min

Bilety:

 • Ulgowy lub z Voucherem Facebook – 30 zł
 • Normalny – 35 zł

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na Multikino.pl

Pobierz vouchery zniżkowe na Facebooku Multikino Polska: Pobieram! 

Harmonogram wydarzenia:

 • 22:00 – start emisji filmu „McConkey
 • 0:00 – start emisji filmu „On Any Sunday – The Next Chapter
 • 2:00 – start emisji filmu „Rad Company
 • 3:00 – start emisji filmu „Cerro Torre

redbull

On Any Sunday – The Next Chapter – polska premiera!

W 1971 roku filmowiec Bruce Brown wyprodukował dokument filmowy, który na zawsze zmienił postrzeganie zawodników oraz pasjonatów motocykli. „On Any Sunday” pokazał intymną stronę pasji do dwóch kółek, zabierając widza za kulisy związku człowieka z maszyną. Teraz przyszedł czas na kolejną część! Syn Bruce’a, Dana Brown, przy użyciu nowoczesnej technologii stworzył współczesną wersję filmu, w którym zaprezentował pasjonatów jeżdżących praktycznie w każdym terenie. W rolach głównych wystąpią niesamowici sportowcy, rewolucyjni wynalazcy oraz gwiazdy kina.

Obsada: Travis Pastrana, Robbie Maddison, Marc Marquez, Ashley Fiolek, Kenny Roberts, Dani Pedrosa, James Stewart, Mickey Rourke, Bo Derek Czas trwania: 99 min

Więcej informacji: Onanysundayfilm.com

McConkey

„McConkey” to dokument o życiu ikony sportów ekstremalnych. Film opowiada o niesamowitych wyczynach narciarskich i drodze, jaką trzeba przebyć, aby spełnić swoje marzenia. Shane McConkey na zawsze pozostanie pionierem freeskiingu i ski-BASE jumpingu. Jego talent, umiejętności oraz słynne ironiczne poczucie humoru będą inspirować jeszcze wiele pokoleń. W filmie „McConkey” Red Bull Media House we współpracy z Matchstick Production oddają hołd człowiekowi, który wyznaczał nowe granice ludzkich możliwości.

Obsada: Shane McConkey, Jim McConkey, Travis Pastrana, Bob Burnquist, Scot Schmidt

Czas trwania: 109 min

Więcej informacji: ‪Mcconkeymovie.com

 Rad Company

Brandon Semenuk to postać znana każdemu fanowi ekstremalnego kolarstwa górskiego. Młody zawodnik na dobre zapisał się na kartach historii MTB, jako twórca nowej szkoły freeride’u. “Rad Company” to projekt filmowy z udziałem Semenuka, w którym będzie można zobaczyć również m.in.: Steve Smitha, Cam Zinka, Cam McCaula, Thomasa Genona, Grahama Agassiza i wielu innych. “Rad Company” to 100% akcji, w którym triki i przejazdy z najwyższej półki zostały nagrane najlepszymi dostępnymi technologiami!

Obsada: Brandon Semenuk, Yannick Granieri, Thomas Genon, Steve Smith, Cam Zink, Brendan Fairclough, Graham Agassiz

Czas trwania: 49 min

Więcej informacji: ‪Redbull.com/radcompany

Cerro Torre

Cerro Torre to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych i najtrudniejszycj gór świat. W 2012 dwójka wspinaczy – David Lama (zwycięzca Wspinaczkowego Pucharu Świata w wieku 15 lat) oraz Peter Ortner – dokonali wyczynu, który poruszył całym środowskiem alpinistycznym. Zdobyli legendarny szczyt metodą klasyczną, stawiając sobie za punkt honoru ujarzmienie góry przy zastosowaniu najsurowszych zasad i wykorzystaniu jedynie liny asekuracyjnej. “To film o determinacji, wierności sobie i postawieniu na cele, w których osiągnięcie naprawdę się wierzy” – powiedział David Lama.

Obsada: David Lama, Peter Ortner

Czas trwania: 102 min

Więcej informacji: Cerrotorre-movie.com

Impreza Red Bull Na Dużym Ekranie odbędzie się w 6 kinach sieci Multikino