Dwie Doliny szykują się do zimy – cennik karnetów 2014/2015 bez zmian!

Stacja narciarska Dwie Doliny pełną parą przygotowuje się do zimy. Oprócz wielu atrakcji zaplanowanych na nadchodzący sezon ceny skipassów nie ulegną zmianie. To już kolejna zima z rzędu podczas, której narciarze zakupią karnety w tych samych cenach. W Dwóch Dolinach miłośnicy białego szaleństwa będę mogli skorzystać z 2 wyciągów krzesełkowych oraz 7 orczykowych, a co najważniejsze jazda na wszystkich wyciągach odbywa się przy użyciu jednego skipassu.

Narciarze i snowboardziści będą mogli skorzystać z karnetów czasowych (od 2 do 6 godzin) oraz wielodniowych (od 2 do 7 dni). Karnety czasowe będą dostępne w cenach od 80 zł za 6 h jazdy oraz 65 zł za 4 h jazdy za karnety normalne. Karnety wielodniowe można zakupić od 135 zł za 2-dni szusowania do 435 zł za 7-dni jazdy (normalne). Stacja oferuje również atrakcyjne zniżki na karnety godzinne dla grup zorganizowanych.

„Stale podwyższamy poziom naszych usług, szczególnie jeżeli chodzi o przygotowanie i utrzymanie stoków. Dobre prognozy oraz udany sezon 2014/2015 daje gwarancje na duże inwestycje w przyszłym roku ”

Nowości w sezonie 2014/2015

  • Sympatycy nart biegowych będą mogli przetestować trasę biegową o łącznej długości 4 km, która została wytyczona wzdłuż grani, od stacji górnej wyciągu krzesełkowego Wierchomla I i biegnie do Bacówki nad Wierchomlą. Dodatkowo w wypożyczalni sprzętu narciarskiego, mieszczącej się przy kasach wyciągu w Wierchomli, dostępny będzie profesjonalny sprzęt do uprawiania tego sportu.
  • Nowością w tym sezonie będzie pneumatyczna poduszka Air Pad do nauki i asekuracji skoków na nartach i snowboardzie. Jest to bardzo bezpieczna rozrywka dla tych wszystkich, którzy chcieliby choć raz wykonać skomplikowane narciarskie akrobacje.
  • Dla narciarzy chcących sprawdzić swoje umiejętności przygotowano slalom gigant z pomiarem czasu. Atrakcja będzie dostępna na stoku Toczek. Podczas specjalnych dni otwartych każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności narciarskie.
  • Szkoła Narciarska Dwie Doliny w Wierchomli przygotowała na ten sezon nie lada atrakcję dla najmłodszych narciarzy. Mini Snow Safari – to atrakcja i nagroda dla wszystkich dzieci, które ukończyły kurs narciarski w naszej szkole. Dzieci mogą rozpocząć naukę w przedszkolu narciarskim Wierchołek, zajęcia dla najmłodszych odbywają się na bezpiecznym stoku Stonoga, który jest oddzielony od pozostałych tras zjazdowych.
  • Wtorkowe kolacje regionalne to propozycja dla smakoszy regionalnych potraw. W każdy wtorek w Restauracji Tysina w Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort przy dźwiękach kapeli góralskiej będzie można zasmakować potraw inspirowanych kuchnią Łemków. Osoby z biletem na wyciąg lub paragonem za skipass otrzymają 15% rabatu na zakup posiłku.
  • Gościem specjalnym tegorocznych ferii zimowych w Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort będzie Otylia Jędrzejczak, która poprowadzi zajęcia sportowe dla najmłodszych „WF z Mistrzem”.
  • • Na terenie stacji narciarskiej oraz w Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort zostaną uruchomione dwie aplikacje mobilne, dzięki którym narciarze będą na bieżąco otrzymać informacje o aktualnych wydarzeniach na stoku, nowościach oraz promocjach i rabatach.
  •  Jak co roku na stokach w Wierchomli odbędą się liczne imprezy dla miłośników narciarstwa i nie tylko. Planowane są m.in.: Sylwester na stoku, Puchar Prezesa Dwóch Dolin oraz jedyna w tej części Polski impreza sportowa „I Turniej Gwiazd na stoku”.

Więcej informacji znajdą Pańswo na stronie Wierchomla.com.pl