Tauron Bachleda Ski – Emocjonujący początek roku!

W nadchodzący weekend (9 – 11 stycznia) pod patronatem projektu Tauron Bachleda Ski odbędą się aż cztery imprezy. Narciarze z zacięciem do sportowej rywalizacji zmierzą się w dwóch eliminacjach Mistrzostw Polski Amatorów w slalomie gigancie, studenci powalczą w pierwszych w tym sezonie zawodach z cyklu AZS Winter Cup, natomiast w ośrodku narciarskim Złoty Groń startuje czwarta edycja Pucharu Energetyków.

Prawdziwy narciarski maraton rozpocznie się już w piątek (9. stycznia), kiedy to w Korbielowie odbędą się trzecie w tym sezonie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w slalomie gigancie oraz pierwsza impreza cyklu AZS Winter Cup na stoku Mosorny Groń w Zawoi. W sobotę (10. stycznia) zmagania rozpoczynają pracownicy sektora energetycznego, którzy w ośrodku narciarskim Złoty Groń w Istebnej swoje siły sprawdzą na trasie slalomu giganta. W niedzielę (11. stycznia) powracają do rywalizacji zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Polski Amatorów w slalomie gigancie, którzy tym razem spotkają się w Kluszkowcach.

MPA_Istebna_fot_Wiktor_Bubniak

Sezon zimowy 2014/2015 nabiera tempa. Tylko do końca stycznia pod patronatem Tauron Bacheda Ski odbędzie się aż 16 różnego rodzaju imprez, przygotowanych z myślą o narciarzach w różnym wieku i stopniu zaawansowania. Będą to zarówno zawody dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Coś dla siebie znajdą wytrawni narciarze i Ci posiadający mniejsze umiejętności. Wszyscy mogą z pewnością liczyć na potężną dawkę pozytywnych, sportowych emocji!

Więcej informacji i kalendarz wydarzeń znaleźć można na stronie internetowej Tauronbachledaski.pl oraz pod adresem Facebook.com/TauronBachledaSki

Zdjęcia: Wiktor Bubniak