Red Bull Zjazd na krechę – 4 finały w sezonie 2014/15

Kultowy wyścig Red Bull Zjazd na Krechę powraca na polskie stoki! Wydarzenie to nie tylko rywalizacja o tytuł najszybszej zawodniczki lub zawodnika sezonu, ale również pomysł na aktywny, zimowy weekend.

Red Bull Zjazd na Krechę to jedno z najciekawszych wydarzeń sezonu zimowego w Polsce. Biorący w nich udział zawodnicy i zawodniczki to zarówno profesjonaliści walczący o tytuł najszybszego narciarza lub snowboardzisty, ale również amatorzy i amatorki szukający dobrej zabawy.

By wziąć udział w zawodach nie trzeba być zawodnikiem, nie potrzebny jest także profesjonalny sprzęt. Wystarczy odrobina odwagi i chęć sprawdzenia się na tle innych zawodniczek. Panie obawiające się rywalizacji z mężczyznami mogą spać spokojnie, gdyż podobnie jak w poprzednich latach podczas eliminacji narciarki i snowboardzistki startować będą w grupach dedykowanych tylko dla nich oraz zostaną sklasyfikowane w swojej kategorii. Tegoroczna edycja wraca w zmienionej formie. Zamiast jednego finału na zakończenie cyklu eliminacji, tym razem odbędą się 4 finały. Najszybsze z zawodniczek mają więc szansę na dobrą zabawę i zwycięstwo aż czterokrotnie!

Warto rozważyć swój udział w jednym z przystanków eliminacyjnych cyklu, gdyż poza kultowymi już zawodami, w których wygrać można nagrody ufundowane przez partnerów imprezy – firmy GoPro oraz Head, jest to również dobry pomysł na aktywny, zimowy weekend, a także nietuzinkową przygodę na stoku.

Zarejestrować się do udziału w Red Bull Zjazd na Krechę 2015 można już teraz na stronie Redbullzjazdnakreche.pl

Harmonogram imprezy

  • 31 stycznia – Zieleniec –  stok nr 4 Winterpol (godz. 11.00)
  • 7 lutego – Szczyrk – Juliany (godz. 11.00)
  • 21 lutego – Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska (godz.: 11.00)
  • 28 lutego – Zakopane – Polana Szymoszkowa (godz. 18.30)