I. Amatorski Turniej Narciarski w konkurencji slalom gigant – Eurobuild CEE CUP 2015

Dwudziestego lutego na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie odbędzie się I. Amatorski Turniej Narciarski w konkurencji slalom gigant – Eurobuild CEE CUP 2015. Zmierzą się w nim miłośnicy białego szaleństwa i sportów zimowych. Pomysłodawcą i koordynatorem tego wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Eurobuild CEE”, który dotychczas organizował szereg wydarzeń sportowych w miesiącach letnich takich jak turniej tenisa i turniej golfa.

Eurobuild CEE CUP jest propozycją dla bardzo dużego grona miłośników nart. Celem turnieju jest popularyzacja tej dyscypliny sportu i promocja zdrowej rywalizacji w biznesie. Do udziału w zawodach zapraszamy przedstawicieli firm związanych z rynkiem nieruchomości (czytelników i klientów miesięcznika Eurobuild CEE) oraz wszystkich, którzy chcą poczuć dreszcz emocji związany z tym sportem. Liczymy na to, że turniej narciarski wpisze się w stały kalendarz wydarzeń sportowych organizowanych przez Eurobuild CEE i pierwsza edycja będzie początkiem wspaniałej przygody z tym sportem wśród przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych.

image002

Jednocześnie zależy nam na zgromadzeniu kibiców, którzy będą mogli skorzystać również z bezpłatnych lekcji narciarstwa. Mamy nadzieję, że tym samym w dłuższej perspektywie grono wielbicieli tego sportu powiększy się o kolejnych pasjonatów nart w środowisku biznesowym.

Wieczorem natomiast w Pubie Lolek odbędzie się impreza w górskim klimacie, podczas której zwycięzcy zostaną nagrodzeni medalami oraz nagrodami ufundowanymi przez sponsorów. Zapewniamy gorącą i zbójecką atmosferę przy grzanym piwie i swojskim jedzeniu. Górską atmosferę dodatkowo podkreślą stroje uczestników takie jak góralskie sweterki, szaliki i czapki. Białego misia będzie można spotkać nie tylko na Krupówkach ale również w Warszawie na naszej imprezie.

Zapraszamy do zgłaszania drużyn! Koszt udziału drużyny 4-osobowej to 300 EUR.

Formularz zamówienia i informacje o turnieju znajdują się na stronie: Turniej narciarski-Eurobuild CEE CUP 2015