#EKSPERCI W DOPASOWANIU BUTÓW

WYBIERASZ SIĘ NA NARTY? ZASTANAWIASZ SIĘ GDZIE UZYSKAĆ FACHOWĄ PORADĘ W ZAKRESIE DOBORU SPRZĘTU? SZUKASZ ZNIŻEK NA SPRZĘT NARCIARSKI?

Stacja Eksperta.pl to pierwszy w Polsce program łączący sieć specjalistycznych sklepów narciarskich oraz portal internetowy, prowadzony przez ekspertów marek Atomic i Salomon.

Sklepy Stacji Eksperta to czternaście lokalizacji w największych miastach Polski, w których można skorzystać z fachowej porady Eksperta, dopasować buty narciarskie dzięki  tzw. bootfittingowi czy też zrealizować dedykowane kupony zniżkowe.

Wspomniany bootfitting to proces dopasowania buta narciarskiego do kształtu stopy użytkownika, przy wykorzystaniu m.in. specjalistycznej stacji do wygrzewania skorupy buta, która znajduje się w każdym sklepie Stacji Eksperta.

W kilkunastominutowym procesie termoformowania specjaliści dopasowują skorupę, botki wewnętrzne oraz wkładki – usługa jest gratisowa przy zakupie butów narciarskich!

Dzięki bootfittingowi buty stają się wygodniejsze co poprawia w znacznym stopniu komfort i kontrolę jazdy.

Stacja Eksperta jako portal internetowy to źródło cennych informacji opracowywanych przez ekspertów związanych z dwoma uznawanymi markami narciarskimi – Atomic i Salomon. To także miejsce, w którym każdy narciarz znajdzie terminy i miejsca darmowych testów sprzętu narciarskiego wspomnianych marek oraz uzyska dostęp do wyjątkowych kuponów zniżkowych, które pozwolą zakupić nowy sprzęt w atrakcyjnej cenie ( w grudniu kupon na narty, w styczniu na buty, a w lutym na gogle i kaski!).

 Odwiedź nasze sklepy i portal,  spotkaj się z nami na testach narciarskich i ciesz się zniżkami jakie przygotowaliśmy na najbliższe miesiące!

Stacja Eksperta jest już otwarta!