Farmy Zimowy raj w agroturystycznym wydaniu w Południowym Tyrolu

informacja prasowa

Roter Hahn czyli Czerwony kogut.

 Spędzenie kilku lub kilkunastu dni w Południowym Tyrolu na farmie agroturystycznej spod znaku Czerwonego Koguta może być najlepszym sposobem na regenerację i odzyskanie energii. Z jednej strony będziemy mieli do dyspozycji urocze i ośnieżone krajobrazy i miejsca, w których natura wciąż jest nietknięta. Z drugiej zaś ciepłe, przytulne kwatery wiejskie i serdeczną opiekę gospodarzy oraz możliwość poznania tradycyjnej kuchni.

To prawdziwa alternatywa na zimowe wakacje dla całej rodziny. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Narciarze największą na świecie sieć ośrodków i tras narciarskich. Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą wybrać te gospodarstwa, z których można od razu wyruszyć na trasy przebiegające tuż przed farmami, wśród lasów i wzdłuż dolin. Na stronie www.roterhahn.pl można wybrać konkretne gospodarstwa na podstawie odległości od tras biegowych, torów saneczkowych i obiektów narciarskich.

Narty i nie tylko

Jeśli nie chcesz jeździć na nartach istnieje wiele innych możliwości i atrakcji, z których można skorzystać na farmie. Dzieci z pewnością znajdą wiele frajdy z towarzystwa zwierząt, gospodarze chętnie zabiorą nas na spacer lub skitour, wędrówkę na rakietach śnieżnych, przejażdżkę konną czy na okoliczne wzgórza, by spróbować swych sił w jeździe na sankach. Warto spojrzeć na zimową podstronę Czerwonego Koguta: https://www.roterhahn.pl/pl/zimowy-urlop-w-poludniowym-tyrolu/ . Wielu z nich na co dzień jest także rzemieślnikami, którzy bardzo chętnie prezentują swoje prace i umiejętności. Warto sprawdzić też swoje umiejętności kulinarne pod czujnym okiem gospodyń. Po pobycie na farmie z pewnością przygotowanie pysznych ciasteczek a nawet słynnego apfelstrudla nie będzie dla nas trudnością.

Domowe warunki

Kuchnia i wiejska gościnność południowotyrolska to kolejny atut takiego wypoczynku. Już na początku dnia otrzymamy zdrowe i domowe śniadanie, przyrządzone z produktów wytworzonych na farmach z Czerwonym Kogutem: świeżego mleka, domowego dżemu, świeżych jaj i wypieków. To gwarancja udanego i pełnego atrakcji dnia na stoku i w otoczeniu natury. A gdy już wrócimy na kwaterę nie ma nic przyjemniejszego niż ciepła i przytulna wiejska izba, w której można napić się gorącej herbaty, skosztować świeżo upieczonego ciasta lub sięgnąć po talerz pierogów.

Komfort w przystępnej cenie

Różnorodność oferty to wyróżnik gospodarstw Roter Hahn. Możemy wybrać jedną z ponad 1600 farm. Wiele z nich specjalizuje się w formach wypoczynku: niektóre są nastawione na przyjazdy całych rodzin z dziećmi, inne prowadzą mini SPA, kolejne oferują wiele aktywności jeździeckich, jeszcze inne to wyśmienite winiarnie. Miłośnicy zabytków mogą wybrać jedną z kilkunastu farm zlokalizowanych w średniowiecznych zabudowaniach. Mogą być dla nas bazą wypadową do narciarskich szlaków jak i centrum wypoczynku i aktywności podczas zimowych wakacji. To prawdziwy zimowy raj w agroturystycznym wydaniu.

Uwaga, konkurs!

Jeśli nabrali już Państwo apetytu na urlop w gospodarstwie agroturystycznym Roter Hahn, tu i teraz nadarza się ku temu okazja! Wystarczy wziąć udział w prostym Konkursie, w którym można wygrać tygodniowy pobyt w jednej z ponad 1600 farm agroturystycznych spod znaku Czerwonego Koguta.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.roterhahn.pl .