Podejmij wyzwanie i dołącz do kolejnej edycji SUUNTO VERTICAL WEEK.

Suunto Vertical Week to cykliczna impreza organizowana przez markę Suunto od 2016 roku na przełomie Lutego i Marca, do której może dołączyć każdy posiadacz zegarka Suunto z barometrem oraz aplikacji Suunto, niezależnie od miejsca zamieszkania. 



Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27 Luty — 5 Marca, w ramach której będą zliczane na poziomie krajowym ilości pokonanych kilometrów jak i przewyższeń, zatem niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem biegania, chodzenia po górach a może skiturów Suunto Vertical Week jest imprezą w której możesz wziać udział.

Suunto Vertical Week to znacznie więcej niż kolejna cykliczna impreza. Pragniemy Cię zachęcić do aktywności na świeżym powietrzu, abyś poczuł piękno otaczającej Cię przyrody ale także do przekraczania swoich granic, umieszczania poprzeczki coraz wyżej oraz dążenia do spełniania kolejnych celów niezależnie od Twojego poziomu sprawności fizycznej, zaawansowania czy doświadczenia.

Razem możemy inspirować i motywować się nawzajem do kolejnych aktywności i zdobywania nowych szczytów. Zatem załóż wygodne buty, weź swój zegarek Suunto i przygotuj się na wyjątkową przygodę. Biegaj, jeździj na nartach, spaceruj, wspinaj się – liczą się wszystkie działania napędzane siłą ludzkich mięśni w dniach 27 Lutego – 5 Marca 2023.

#verticalweek to także okazja aby powalczyć o miano najbardziej sportowego kraju, aby zmierzyć się w walce o to, kto pokona najwyższą ilość przewyższeń. 

Tradycyjnie po zakończeniu wydarzenia zsumowane zostaną wyniki wszystkich uczestników wyzwania i dowiemy się, który kraj wspiął się najwyżej, a także która dyscyplina sportu cieszyła się największą popularnością. 


Udostępnij swoje aktywności sportowe z #verticalweek i wygraj zegarek!

Aby wziąć udział w światowej edycji Suunto Vertical Week wystarczy, że otworzysz aplikację Suunto a następnie klikniesz w „dzwoneczek” w górnym prawym rogu ekranu – znajdziesz tam powiadomienie nt. Suunto Vertical Week a następnie kliknij „dołącz”.

Biegaj, wędruj, spaceruj, jeździj na nartach a następnie udostępnij trening z aplikacji Suunto w formie postu na platformie Instagram wybierając odpowiednie zdjęcie z nakładką Suunto oraz zamieszczając odpowiednie oznaczenia @suunto i #verticalweek, a my wybierzemy trzy najbardziej inspirujące, które zostaną nagrodzone zegarkiem Suunto 9 Peak Pro GPS.
Więcej szczegółów nt samego konkursu znajdziesz tutaj: 

https://www.suunto.com/pl-pl/Wsparcie/Contest-Rules/terms-and-conditions-suunto-world-vertical-week-photo-contest/

WŁĄCZ SIĘ DO GRY

Informację o wydarzeniu otrzymaliśmy od :

Marketing Manager Suunto

Poland, Czech Republic & Slovakia

Joanna Gaczoł – Koprowska