Kotelnica Białczańska online!

facebook_karnet_online

Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami. Amatorzy białego szaleństwa już zacierają ręce. A Klienci z roku na rok są coraz bardziej wymagający. Jak zatem sprostać ich rosnącym potrzebom? Jak przyciągnąć narciarzy i zapewnić im komfortowe i bezpieczne warunki na stoku?

O to nie musi się martwić Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska. W odpowiedzi na rosnące potrzeby uruchomił możliwość kupowania i doładowywania ski-pasów przez Internet.

Tym rozwiązaniem odpowiadamy na rosnące wymagania naszych Klientów” – mówi Tomasz Paturej Prezes O.N. Kotelnica

Dziś nasi Klienci potrzebują szybkiej i kompleksowej obsługi, dla nich czas ma znaczenie i dlatego uruchomiliśmy możliwość zakupu i doładowania SKI-pasów online, co znacznie skraca czas oczekiwania na kupno  karnetów na miejscu, wydłużając tym samym pobyt  na stoku. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup biletów internetowych do 23 grudnia czekają atrakcyjne ceny – dodaje Pan Adam Marduła kierownik Marketingu.

kotelnica bialczanska, bialka tatrzanska, wyciag, narty , ski,

Bilety internetowe – bo o nich mowa – można zakupić w dwóch opcjach:

  • Doładowanie już posiadanej karty. Z tej opcji mogą korzystać wyłącznie posiadacze kart Tatryski.
  • Zakup nowej karty wraz z uprawnieniami. Ta opcja wymaga odbioru osobistego zakupionego biletu  w kasach Ośrodków Tatryski.

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska zachęca do skorzystania z wyjątkowej oferty dostępnej do 23 grudnia. Kupując karnet przed największym sezonem narciarskim, zapłacisz za niego mniej i możesz go wykorzystać w dowolnym momencie sezonu 2013- 2014!

Kotelnica_-_Kolej_Kotelnica_Express

Rodzina z dziećmi, wykupując Kartę TatraSki na 7 dni, zaoszczędza prawie 280 złotych, które może przeznaczyć na inne przyjemności!

Karta TatraSki obowiązuje na stokach Kotelnica Białczańska, Bania, Kaniówka, Jurgów Ski, Kluszkowce Ski.

Zarezerwuj już teraz on-line na Bialkatatrzanska.pl