Rozpoczęcie sezonu w Dwóch Dolinach – 50% na skipassy

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla zaprasza wszystkich na otwarcie sezonu narciarskiego już w najbliższy weekend 13 grudnia! Stoki są naśnieżne i ratrakowane, dzięki czemu można spodziewać się dobrych warunków do pierwszych zjazdów. W dniu otwarcia promocja na zakup karnetów czasowych.

„Obecnie na stokach jest już od 25 do 30 cm śniegu, w dzień otwarcia czynny będzie wyciąg Wierchomla I od 9:00 do 17:00. Jeżeli warunki dopiszą jest szansa na uruchomienie wyciągu Polanki”

Informuje Robert Śmigowski, Dyrektor Techniczny Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszna-Wierchomla.

Wszyscy narciarze, którzy przyjadą w dniu otwarcia do Wierchomli z czapką Świętego Mikołaja otrzymają zniżkę w wysokości 50% na zakup karnetów czasowych. W dniu otwarcia czynne będą punkty gastronomiczne Szałas, Restauracja pod Wyciągiem oraz Markówka.

W sezonie 2014/2015 na miłośników białego szaleństwa w Wierchomli czeka mnóstwo atrakcji dodatkowych. Slalom gigant, nowa trasa biegowa, Mini Snow Safarii w szkole narciarskiej Dwie Doliny oraz liczne imprezy m.in.: Sylwester na stoku, zawody narciarskie Gwiazdy na stoku czy Puchar Prezesa Dwóch Dolin. Przez cały sezon na stoku dostępna będzie poducha Air Pad dla tych wszystkich, którzy będą chcieli wykonać skomplikowane akrobacje na nartach czy snowboardzie. W hotelu Wierchomla Ski&Spa w każdy wtorek będzie można zjeść pyszne regionalne jedzenie, wszyscy narciarze z paragonem za skipass otrzymają atrakcyjną zniżkę na zakup kolacji. Gościem specjalnym tegorocznych ferii zimowych będzie Otylia Jędrzejczak, która poprowadzi zajęcie sportowe pt. „WF z Mistrzem”.

Zapraszamy na narty do Dwóch Dolin!