Dni Lawinowo-Skiturowe – Dolina Pięciu Stawów Polskich – 28-29.03.2015

Zapraszamy na Dni Lawinowo – Skiturowe, które tradycyjnie odbędą się w Dolinie Pięciu Stawów Polskich. Trzecia edycja w nieco zmienionej formule odbędzie się w dniach 28-29.03.2015.

Pierwszego dnia odbędą się tradycyjne już szkolenia, spotkania i wykłady, testy sprzętu. Tegoroczną nowością będzie „Wysokogórski Tor Przeszkód” (WTP), czyli stacja zestawiająca trzy tematy poruszane podczas szkoleń – lawiny, skitury i turystykę zimową. Tor, otwarty przez cały dzień, będzie dawał możliwość weryfikacji umiejętności a dodatkowo przyjemność rywalizacji. Zdobywcy najlepszych czasów w licznych kategoriach nagrodzeni będą wspaniałymi nagrodami. Pokonać tor będzie można wielokrotnie – liczy się najlepszy czas!

Podczas drugiego dnia zaprosimy Wszystkich do udziału w całodziennych wycieczkach o różnym profilu lub do skorzystania z czterogodzinnych manewrów o tematyce lawinowej, turystyki zimowej, nawigacji. Odbędą się też testy sprzętu. Na zajęcia odbywające się drugiego dnia będzie się można zapisać od 2 do 23 marca.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na profilu FB – Facebook.com/DniLawinowoSkiTourowe