Finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych podczas imprezy Ronin Splash

Już w najbliższą sobotę na stoku Czarny Groń (okolice Andrychowa) odbędzie się tegoroczna edycja kultowych zawodów Ronin Splash, a w jej ramach snowboardowo-narciarski przejazd przez basen z wodą, skoki na wielką dmuchaną poduchę i finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych wspieranego przez Sony Action Cam.

W kąpielówkach na start

Ronin Splash to dwudniowa impreza snowboardowo-narciarska, na której po prostu nie da się nudzić! Całe wydarzenie rozpocznie się już o 8:30, kiedy to basen wypełni się wodą, a zawodnicy i zawodniczki będą próbować go przejechać na snowboardach, nartach i wszystkim co tylko może jechać po śniegu… i wodzie! Następnie już o godzinie 10:00 na pokaźnej skoczni odbędzie się walka na najtrudniejsze triki, a tuż późnej rywalizacja przeniesie się na kolejną skocznię, tym razem z miękkim lądowaniem na dmuchanej poduszce.

Finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych

Po szalonych skokach na poduchę przyjdzie czas na relaks – przy dolnej stacji wyciągu zapłonie ognisko, a na wielkim ekranie kinowym odbędą się projekcje najlepszych filmów tegorocznej zimy nagranych kamerami sportowymi. Jest to huczny finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych wspieranego przez Sony Action Cam, który trwał w internecie przez ostatnie 4 tygodnie. W telegraficznym skrócie Festiwal był konkursem internetowym prowadzonym za pośrednictwem aplikacji na fanpage’u Extreme Series. Przez cały okres wydarzenia na aplikacji pojawiło się 66 filmów przedstawiających niesamowite wyczyny na nartach, snowboardach, skuterach śnieżnych, a nawet rowerach. Spośród tylu wspaniałych nagrań widzowie, jury i portale partnerskie wybrali swoich faworytów, do których trafiły kamery Sony Action Cam lub 1000zł. Teraz przyszedł czas na projekcje najlepszy filmików, co będzie miało miejsce właśnie w Czarnym Groniu o 18:00.

  • Nagroda publiczności – Izabela Cebulak

  • Nagroda jury – Hubi & Kubi

  • Nagroda od portali – Kuba Winkowski

Nocna sesja

Po Festiwalu Filmów przyjdzie czas na nocną sesję narciarsko-snowboardową, a tuż po niej odbędzie się afterparty, które nie będzie końcem wydarzenie, lecz jedynie przerwą! W niedziele już od rana będą odbywać się kolejne konkurencje, a lista wszystkich z harmonogramem godzinowym dostępna jest na stronie wydarzenia Ronin Splash Czarny Groń & Memoriał Jurka Kukucza 2015