Helly Hansen uruchamia otwarty projekt filmowy dla wielbicieli nart.

       Helly Hansen – producent profesjonalnej odzieży narciarskiej uruchamia globalny otwarty narciarski projekt filmowy.

 

Powstanie film, który odzwierciedli to, co w narciarstwie najpiękniejsze – wolność i gwarantowaną adrenalinę. W projekcie mogą wziąć udział miłośnicy każdej dyscypliny narciarstwa a więc amatorzy i profesjonaliści będą mogli w nim prezentować swoje zjazdy na trasie czy poza nią.

DSC_8629DSC_6435

Wrzuć swoje video nagrane na nartach na hellyhansen.com/skifree i stań się bohaterem nowego filmu narciarskiego Helly Hansen .Możesz wysłać klip z tej lub poprzedniej zimy czy wcześniejszy z własnego archiwum. W projekcie znajdą się również materiały od profesjonalnych narciarzy współpracujących z Helly Hansen.

Z zebranych materiałów powstanie globalny film o miłości do nart i już zimą tego roku prezentowany będzie na firmowej stronie www Helly Hansen – oraz na stronach wybranych partnerów narciarskich norweskiej firmy.

Najlepsze nadesłane filmiki będą nagradzane elementami z narciarskiej kolekcji Helly Hansen.

Filmy można wrzucać na stronę www.hellyhansen.com/skifree od 2 do 30 listopada! Szczegóły projektu na www.hellyhansen.com/skifree

DSC_5299DSC_5686

O Helly Hansen

Założona w roku 1877, w Norwegii firma Helly Hansen rozwija swoje kolekcje łącząc skandynawski styl i doświadczenie czerpane z radzenia sobie w najsurowszych warunkach naszej planety. Marka symbolizuje optymalne połączenie efektywności, ochrony i stylu. Marce ufają profesjonaliści zawodowo związani z morzem i górami – dzięki jej kolekcji mogą bezpiecznie pracować i żyć w najtrudniejszych warunkach.

DSC_5666 DSC_5651DSC_6330

Firma ma na koncie długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał ponad 130 lat temu, stworzyła pierwszy materiał typu polar w latach 60., a w latach 70. wprowadziła na rynek pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry. Wreszcie jest wynalazca i prekursorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow pozwalającego na regulację temperatury ciała w odzieży technicznej. Dziś Helly Hansen jest oficjalnym partnerem ponad 60 ośrodków narciarskich i organizacji przewodników górskich. Dostarcza odzież i obuwie ponad 33 tysiącom ludzi zawodowo związanych z górami.

Kolekcje Helly Hansen wybierają narodowe reprezentacje sportowców, olimpijczycy i ceniący najlepszą, jakość entuzjaści sportów outdoorowych.

Górskiej. Odzież wierzchnią, bieliznę termoaktywną, ubrania sportowe oraz obuwie Helly Hansen sprzedawane są w ponad 40 krajach. Więcej informacji o najnowszej kolekcji Helly Hansen można znaleźć pod adresem www.hellyhansen.com.

SKIFREE-FB_851x315