KIELCE SPORT- EXPO

 

Kliknij zobacz więcej \/

sport_expo_papeteria

KIELCE SPORT-EXPO 11-13.02.2016

Kiedy wybieramy się w długą podróż autem, komfort i bezpieczeństwo są najważniejsze. Świadomy kierowca nie opuści garażu bez dobrych opon. Świadomy miłośnik np. wycieczek górskich nie wyjdzie na szlak bez odpowiedniego obuwia. Równie istotna dla użytkownika jest optymalnie dobrana odzież. Oznacza to, że odzież outdoorowa powinna nas zabezpieczyć przed przemarznięciem, przemoczeniem, przewianiem, ale także przed przegrzaniem. Ubranie na tzw. cebulkę – powinno nas zabezpieczyć przed większością warunków pogodowych. Szeroką ofertę odzieży, obuwia a także sprzętu zimowego będzie można zobaczyć już w lutym w Targach Kielce.
Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-EXPO, to największa i najważniejsza w tej części Europy impreza skierowana do przedstawicieli, właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowegoi outdoorowego. W wystawie udział potwierdziły już firmy zarówno z Polski jak i zagranicy.

Nowością podczas Kielce SPORT-EXPO jest Salon KIELCE RUN EXPO wraz z towarzyszącym mu
1 FoRUN Biegowe – sieBIEGA. Czym będzie I foRUN biegowe – sieBIEGA? Przede wszystkim wielkim, całodniowym spotkaniem z ciekawymi ludźmi, którzy mają bardzo dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia o bieganiu i co najważniejsze nie wiedzą tego z książek, tylko z własnego doświadczenia. FoRUN biegowe sieBIEGA to kilka tematycznych paneli oraz kilkunastu znakomitych prelegentów. Ponadto, wystawie towarzyszyć będą szkolenia dla sklepów oraz liczne pokazy. Tematyka szkoleń już jest dostępna na naszej stronie.

Równolegle z Targami KIELCE SPORT- EXPO odbędzie się kolejna edycja SALONU TURYSTYKI
I SPORTÓW WODNYCH.
KIELCE SPORT- EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez zimowych dla firm z branży sportowej. Na liście wystawców w 2015 roku było blisko 130 firm z Polski, Niemiec, Austrii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii, Włoch oraz po raz pierwszy z Indii i Hiszpanii.