Redster Doubledeck-najcenniejsza para nart ATOMIC 'a w historii.

super promo od ATOMIC …

Redster Doubledeck-najcenniejsza para nart ATOMIC 'a w historii.

Tego jeszcze świat nie widział! Największe gwiazdy teamu Atomic Redster wcieliły się w role ekspertów w fabryce Atomic w Altenmarkt. 

Rezultat to najcenniejsza para nart modelu Redster w historii firmy.

 

 

Kierowcą Land Rover’a okazuje jest sam Max Franz –  ikona prędkości. Wysiada z samochodu i kładzie na paletę drewniane deski, które przeszły przez skomplikowany proces selekcji.

…..Kobieta, która ciągnie w stronę wejścia wózek z nartami , też wydaje się być znajoma. To Tina Weirather –  zdobywczyni Pucharu Świata w trzech konkurencjach, wcielająca się w rolę pracownicy fabryki.

INFOTAINMENT: GWIAZDY POKAZUJĄ, JAK PRODUKOWANE SĄ NARTY REDSTER

W klipie pojawia się kombinacja ujęć, przedstawiająca unikalne połączenie zaawansowanych technologii i precyzji kunsztu w najbardziej ekologicznej fabryce nart na świecie (fabryka Atomica w Altenmarkt właśnie została nagrodzona za nowoczesny system odnawiania energii).

W rolach głównych występują: gwiazda szwedzkiego slalomu Mattias Hargin, który w klipie osiąga mistrzostwo w precyzyjnych skrętach na wózku widłowym. Włoscy sportowcy: Henri Battelani, Sofia Goggia i Nicol Delago skrupulatnie dobierają komponenty, pomaga im zwyciężczyni snowboardowego Pucharu Świata Ester Ledecki z Czech. Niezwykle wrażliwe rdzenie z drewna mierzone są co do setnej milimetra przez zwycięzcę supergiganta Pucharu Świata, Aleksander Aamodt’a Kilde.

Michaela Kirchgasser  sygnuje narty  gwiazdą Atomic’a, globalnym symbolem marki.

Kiedy już ściśle tajna, wielowarstwowa konstrukcja dotrze do prasy, nartami zajmuje się  Peter Fill.

MIKAELA SZLIFUJE, MARCEL SPRAWDZA OKIEM EKSPERTA

Następna stacja: szlifowanie linii. Sztuka sama w sobie. Amerykańska supergwiazda, Mikaela Shiffrin, tuninguje na maszynie szlifierskiej produkt doskonały.

Kontrolerzy jakości – Marc Digruber, Manuel Feller, Marco Schwarz i Andreas Sander –  sprawdzają  struktury, podobnie jak Pan Race-Intelligence zrobił to  już z około 700 parami nart race’owych Redster przez ostatnie 5 lat.

Na koniec Marcel Hirscher dokładnie  sprawdza jakość nowego produktu.

Ta para Redsterów, stworzona przez topowych zawodników w hołdzie dla załogi z fabryki Atomica, jest nie tylko unikatowa.

To najcenniejsza para nart wszech czasów od ATOMIC’a , bo stworzona przez  ­­­Team.