KOBIECA KOLEKCJA NART ATOMICA NA SEZON 2016/2017

ATOMIC dla kobiet. W palecie nart damskich znajdziecie zarówno narty na trasę o sportowym zacięciu, rekreacyjne, aż po luzackie, freeridowe maszyny....

KOBIECA KOLEKCJA NART ATOMICA NA SEZON 2016/2017

Z UCZUCIEM W KAŻDYM DETALU

Atomic pomaga wszystkim narciarzom bez wyjątku osiągnąć kolejny stopień zaawansowania, oferując całą gamę sprzętu dedykowanego tylko dla kobiet. W tym sezonie wprowadzono innowacje we  flagowych modelach All Mountain i Piste, a także ekscytujące nowości w kategorii Backcountry.

PISTE I ALL MOUNTAIN

VANTAGE X W: UNIWERSALANA KRÓLOWA

ATOMIC VANTAGE

Z dumą prezentujemy model Vantage X W, czyli nową linię nart all-mountain przeznaczoną dla kobiet. Perfekcyjnie zbalansowana, wydajna i łatwa w obsłudze narta jest idealna do wykonywania krótkich, szybkich skrętów na trasie, a nawet poza nią. Jednocześnie pozwala na delikatne szusy w dół stoku, przez co jest znakomitą następczynią modelu Affinity.

W ofercie znajdują się cztery modele kobiecych Vantage X o zróżnicowanej szerokości pod butem. Stworzone są na kształt litery V, co ułatwia wykonywanie skrętów przy niewielkim wysiłku. Posiadają podniesioną piętkę, utrzymującą środek ciężkości z przodu oraz lekki drewniany rdzeń Woodcore, który sprawia, że są bardzo lekkie i łatwe w noszeniu. Ponieważ narciarki oczekują najwyższej jakości sprzętu, model kobiecy został wyposażony w technologie zaczerpnięte z modelu unisex, tj. Carbon Tank Mesh, Exo Profile i Firewall. Dzięki temu narty te są bardzo trwałe i – co ważne – wspaniale się prezentują.

CLOUD: CZYSTA ELEGANCJA NA TRASIE

ATOMIC Cloud

Seria Cloud ze swoimi pięcioma modelami jest najbardziej popularną kategorią nart dla kobiet. Na samej górze plasuje się Cloud Eleven XT, niesamowicie wydajna narta z designerskim wykończeniem i wzmocnionym przodem. Taliowanie narty pozwala zarówno na wykonywanie krótkich i energicznych skrętów, jak i długich, płynnych łuków. Posiada rdzeń Light Woodcore, który tłumi drgania i sprawia, że narta jest lekka i przyjemna w noszeniu, bez utraty swojej wydajności. Poza tym w ofercie jest też bardzo popularny Cloud Nine, najlepiej sprzedający się model kobiecych desek średniej klasy, gwarantujący łatwość i elegancję. Wszystkie modele nart Cloud świetnie komponują się z butami Hawx, a szczególnie dobrze z wąskimi i dopasowanymi Hawx Ultra.

BACKCOUNTRY

BACKLAND W: DLA NARCIAREK ŻĄDNYCH PRZYGÓD

Narciarstwo tourowe rozwija się bardzo szybko, a najszybciej właśnie wśród pań. W tym sezonie stworzyliśmy dwa nowe modele Backland przeznaczone dla kobiet, bazujące na technologii zastosowanej w nartach unisex. Wzbogacono je o kilka udogodnień i wykończyliśmy nowymi grafikami.

BACKLAND 85 W

Wśród nich obecny jest Backland 85 W, wszechstronny zawodnik przystosowany do skitouringu. Rdzeń Ultra Light Woodcore i 85 mm szerokości pod butem gwarantują łatwość podchodzenia. Z kolei wspaniały zjazd zapewniają technologie Mountain Rocker, Step Down Sidewall czy stabilny Carbon Backbone – karbonowy kręgosłup na całej długości narty.

Backland W

Deski tego modelu doskonale komponują się z butem Atomic Backland W, który jest bardzo lekki, wygodny i pozwala stopie na naturalny ruch.

BACKLAND FR: DEBIUTANTKA NAJWYŻSZEJ KLASY

Backland FR

Na sam koniec przedstawiamy kolejną debiutantkę – kobiecy model do narciarstwa dowolnego, Backland FR W. Są to następczynie popularnej serii Century i nowe ulubienice najlepszych zawodniczek freeski, takich jak Matilda Rapaport czy Molly Baker. Topowym modelem nowej kategorii jest Atomic Backland FR 109, idealny dla narciarek, które kochają płynąć w świeżym śniegu. Narty te wyglądają wspaniale, a przez Light Woodcore, szerokość pod butem 109 mm, rewolucyjny rocker HRZN Tech and Powder, dzięki któremu można swobodnie sunąć w puchu, gwarantują równie wspaniałe doznania.

Wybrane modele kobiecych nart będzie można sprawdzić podczas testów sprzętu Atomica i Salomona w czasie weekendowych eventów Radia Zet „Start do Nart”. Odbędą się one w polskich ośrodkach narciarskich w następujących terminach:

– 20.01 – 22.01 w Czarnej Górze,

– 27.01 – 29.01 w Karpaczu,

– 03.02 – 05.02 w Białce Tatrzańskiej,

– 10.02 – 12.02 w Zieleńcu,

– 17.02 – 19.02 w Ustrzykach Dolnych,

– 24.02 – 26.02 w Szczyrku.

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie https://www.testynart.pl/