No Limit Kasprowy 2017. Galeria zdjęć. Wyniki.

No Limit Kasprowy 2017 Gigant

No Limit Kasprowy 2017. Galeria zdjęć. Wyniki.

Wyniki klasyfikacji generalnej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

No Limit Kasprowy 2017 rozegrano  tym razem na Hali Gąsienicowej. Start  giganta został ustawiony „pod Dzwonem”  na szczycie Kasprowego Wierchu. Tuż obok dzwona ustawiono namiot startowy a pierwsze bramki pokrywały się z wejściem na kopułę Kasprowego od trawersu nad Gąsienicowym. Dalej trasa stromo wchodziła kilkoma bramkami do kotła, przechodząc w lewo po trasie gdzie na codzień ustawiany jest gigant z pomiarem czasu. Rano trasa była mocno zmrożona. Panie miały zatem dobre warunki, uzyskując szybkie czasy przejazdów. Później stopniowo ocieplało się co sprzyjało tworzeniu się głębokich „band” w niektórych miejscach trasy.

Pomimo, że w zawodach startowało około 300 zawodników, organizacja była wzorowa.

Zawody są przeznaczone dla narciarzy, snowboardzistów i narciarzy niepełnosprawnych na mono-ski, którzy ukończyli 18 lat.
Każdy zawodnik No Limit Kasprowy otrzymał upominki za udział w zawodach, a wśród nich całodzienny karnet na Kasprowy Wierch za 1 zł na kolejny sezon narciarski. Zwycięzcy konkurencji indywidualnych i TEAM-owych otrzymali nagrody za miejsca 1-3 – talony na zakup butów sportowych New Balance o wartości 300, 200 i 100 zł.

Firma AUTO IDEA MERCEDES BENZ ufundowała nagrodę główną dla najlepszych 3 zawodników No Limit Kasprowy (najszybszy zawodnik, najszybsza zawodniczka i najszybszy zawodnik (kobieta lub mężczyzna) „z przelicznikiem”) – Mercedes A45 AMG w trzymiesięcznym użyczeniu.

Firma PKL ufundowała 6 całosezonowych karnetów na Kasprowych Wierch dla zwycięzców 3 najliczniejszych kategorii męskich i zwyciężczyni najliczniejszej kategorii kobiecej, oraz dwóch kolejnych zawodników w klasyfikacji „z przelicznikiem”.

Galeria zdjęć

fot.Maciej Jonek – zdjęcia Tomasz Osuchowski