HOTEL BAD MOOS W TRE CIME DOLOMITY ZAPRASZA W NOWYM SEZONIE 2018/19

Hotel Bad Moos – Dolomites Spa Resort

Hotel Bad Moos – Dolomites Spa Resort położony w wyjątkowej okolicy, w środku parku przyrody Drei Zinnen, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO Dolomitów stoi bezpośrednio przy dolnej stacji kolejki terenu narciarskiego Rotwand. Trasa do narciarstwa biegowego znajduje się tuż przy hotelu, 5-kilometrowy tor saneczkowy kończy się tuż przy stacji kolejki Rotwand.

W nowoczesnej strefie wellness można bezpłatnie skorzystać z krytego basenu z  panoramicznym widokiem, basenu dla dzieci, ogrzewanego whirlpool na zewnątrz, sauny fińskiej, biosauny, łaźni parowej, kabiny z podczerwienią, wód termalnych Kneippa oraz różnych stref relaksacyjnych. Z krytych i odkrytych basenów widać malownicze szczyty Dolomitów. Narciarstwo w Dolomitach to ponad 95 km doskonale przygotowanych stoków, zimowe słońce i cudowny krajobraz, tradycyjne chaty do odpoczynku i komfortowe zakwaterowanie – czego więcej chcesz podczas urlopu na nartach?

Na początek nowego sezonu narciarskiego hotel przygotował specjalne oferty:

Pakiet „WINTER-OPENING” od 06.12.2018 do 09.12.2018 obejmuje:

  • 3 noce z Half board z bufetem śniadaniowym od 7.30 do 11.00, popołudniową przekąską od 15.00 do 17.00 i kolacją z możliwością wyboru 4/5 dań oraz bufet z sałatkami i przystawkami z opcją FEEL GOOD – Nasze lekkie menu lekkich i smacznych potraw
  •  VOUCHER SPA o wartości 35 Euro na osobę
  • Holidaypass do bezpłatnego korzystania z autobusów i pociągów
  • „MOVE & BALANCE” – Tygodniowy program aktywności
  • bezpłatny wstęp do kompleksu TERMESANA Bad Moos o powierzchni 2500 m²
  • BAD MOOS AQUA z krytym basenem (14×10 m), dużą strefą relaksacyjną i wanną z hydromasażem na świeżym powietrzu
  • BAD MOOS SAUNARIUM z sauną fińską, biosauną, łaźnią turecką, kabiną na podczerwień, zbiornikiem na wodę siarkową, strefą relaksu z łóżkami i wodą i z sauną „St. Valentin „o powierzchni 350 m² , z Lady Sauna PICEA – sauną dla kobiet
  • panoramiczna sauna CEMBRA „St. Valentin ” z obszarem relaksacyjnym OLD STUBE
  • prysznice z wodą siarkową
  • BAD MOOS CARDIO & ISOTONIC z siłownią i darmowym wstępem na zajęcia fitness, a do tego w SPA świeże owoce, przekąski, soki owocowe i herbaty bez limitu.

Pakiet „DOLOMITI SUPER PREMIERE” od 09.12.2018 do 22.12.2018 zapewnia 4 dni pobytu i karnet narciarski w cenie 3 dni lub 5 dni pobytu i karnet narciarski w cenie 4 dni, 6-dniowy pobyt i karnet narciarski w cenie 5 dni i 8-dniowy pobyt i karnet narciarski w cenie 6 dni oraz śniadania w formie bufetu, tradycyjną południowo-tyrolską przekąskę po południu, 4-5-daniowe menu na kolację z z opcją FEEL GOOD.
NOWOŚĆ: program „Move & Balance” z ponad 40 zajęciami w tygodniu 2.500 m² Emocje SPA w naszej TERMESANIE: Bad Moos Aqua, Saunarium, Cardio i Isotonic.

Wszystkie oferty są dostępne na: www.badmoos.it/en/offers.asp
Informacja prasowa otrzymana od Hotelu Bad Moos– Dolomites Spa Resort