Szczyrk Mountain Resort, eventy na początek sezonu 2018/19

szczyrk

Szczyrk, jeden z największych polskich ośrodków narciarskich z nowoczesną infrastrukturą przygotował eventy dla swoich gości na początek nowego sezonu zimowego.

SYLWESTER 2018 -ostatnią noc tego roku spędź z nami na stoku! Najdłuższą jazdę wieczorną roku rozpoczynamy już od 18:00.      Do dyspozycji narciarzy i pieszych będzie:

  • 10 – osobowa kolej gondolowa
  • 5 km oświetlonych i przygotowanych tras narciarskich
  • możliwość zakupu pakietu narciarz/pieszy z wyżywieniem lub bez (odbiór voucherów na ciepły posiłek i szampana w wyznaczonej kasie na miejscu ul. Salmpolska 53B)
  • ApresSki przy dolnej stacji gondoli
  • klimatyczna muzyka grana przez DJ!

SNOWFEST, Najlepsza zimowa impreza roku w Szczyrku 8-9 lutego 2019

snowfest_poster_szczyrkowski

Pogoda wciąż nie może się zdecydować, czy to już aby na pewno koniec lata, ale z planowaniem zimowych wypadów przecież nigdy nie jest za wcześnie. Dlatego już dziś ogłaszamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznym SnowFest. Po raz szósty najlepsza zimowa impreza roku zagwarantuje swoim uczestnikom wrażenia, których długo nie zapomną: sporty ekstremalne, gwiazdy światowej muzyki i niesamowicie gorącą atmosferę. To właśnie tutaj na kilku scenach wystąpią reprezentanci hip-hopu, drum’n’bassu, house’u i electro. Na tegoroczny SnowFest 8 i 9 lutego zaprosiliśmy Ghostface Killah – posiadacza jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w hip-hopie, drum’n’bassowego wymiatacza z Brighton ukrywającego się pod pseudonimem Friction, i duet Catz ‘n Dogz – polski house’owy towar eksportowy. Pojawi się też raper Jan-Rapowanie, który tak bardzo kocha swoje zajęcie, że zdecydował się umieścić je w swojej ksywce, a także Calyx & Teebee i LX One, którzy serwują podczas swoich występów dubstepowo-drum’n’bassową petardę o gigantycznym zasięgu.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: snowfest.pl 

VÖLKL WINTER TOUR WYRUSZA W TRASĘ Po raz kolejny 24 lutego marka Völkl zaprasza na bezpłatne testy nart z kolekcji 2018/2019 w najlepszych ośrodkach narciarskich w Polsce!

Każdy uczestnik testów będzie miał niepowtarzalną okazję przedpremierowego sprawdzenia sprzętu, który do sklepów trafi dopiero w przyszłym sezonie. Testy są bezpłatne i może w nich wziąć każdy narciarz, który odwiedzi miasteczko testowe Völkl w czasie trwania wydarzenia. Formuła testów zakłada objechanie jak największej liczby nart w celu ich porównania i znalezienia swojego ulubionego modelu, dlatego czas przeznaczony na testowanie jednej pary wynosi 60 minut.

W mobilnym centrum testowym Völkl narciarze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz pomoc w dopasowaniu nart do stylu i umiejętności. Nasi eksperci będą czuwali nad tym, aby dzień spędzony na Völkl Winter Tour był pełen sportowych wrażeń. Zapewniamy, że w dzieleniu się pasją do nart nie mamy sobie równych! Oprócz testów sprzętu, podczas Völkl Winter Tour na odwiedzających czekają atrakcyjne konkursy z nagrodami i strefa chill-out, w której można odpocząć przy dźwiękach muzyki serwowanej przez naszego DJ-a.

Więcej informacji na www.szczyrkowski.pl

Informacja prasowa otrzymana od TATRY MOUNTAIN RESORTS, A.S.