Nowy SKI MAGAZYN juz na półkach empików – 380 stron ciekawych artykułów na rozpoczęcie sezonu narciarskiego.

Mamy przyjemność zapowiedzieć nowe, 74 wydanie SKI MAGAZYNU, który od tego tygodnia można kupić w salonach prasowych EMPIK.

Na 380 stronach znajdziecie wiele ciekawych artykułów i informacji podzielonych na kilka działów.

Jako jedyni we Polsce drukujemy wyniki World Ski Test, czyli testu narciarskiego o zasięgu globalnym, bo docierającego do ponad 20.000.000. pasjonatów narciarstwa na całym świecie.

Jak zwykle testerami byli zawodnicy z czołowych stron gazet, kluby narciarskie, instruktorzy i narciarze amatorzy. Tym razem jednak test poszerzono o narty do freeride i skituru.

 

W wydaniu  znajdziecie unikalne artykuły, okraszone znakomitymi zdjęciami o historii narciarstwa, napisane przez pasjonatów tej dziedziny –  Wojciecha Szatkowskiego z Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem i Piotra Jasieńskiego, ratownika TOPR.

 

Ponadto w dziale poświęconym bezpieczeństwu znajdziecie artykuły, podsumowania i porady od ratowników TOPR, przewodników i narciarzy skiturowych.

 

 

Działowi skituru poświęciliśmy także kilka obszernych artykułów opisujących wyprawy skiturowe zarówno w polskich górach jak i na północy kontynentu.

 

 

Wiele miejsca w nowym wydaniu zajmują opisy polskich i zagranicznych ośrodków narciarskich, odwiedzone i opisane przez naszych autorów.

 

 

 

W magazynie także o specjalistycznym i niezwykle innowacyjnych metodach treningu przydatnych dla każdej z dyscyplin narciarstwa  zjazdowego.

 

Mamy dla Was także niesamowite wywiady z Andrzejem Bargielem, jego bratem Bartkiem i Markiem Ogniem z udanej wyprawy na K2,

 

a także ekskluzywny wywiad dla czytelników Ski Magazynu z mistrzem Marcelem Hirscherem.

W wydaniu ponadto :

 

 

 

Okładka Blanka Gluzińska 

Zapraszamy do lektury . Życzymy wspaniałych narciarskich prezentów, wesołych i śnieżnych Świąt. 

Ekipa Ski Magazynu.

Sukcesywnie nasza redakcyjna koleżanka Marta Małysz będzie przedstawiała dla was zajawki kolejnych artykułów….