Nowości na nadchodzący sezon od Reusch.

ODŚWIEŻONA LINIA RĘKAWIC THE REUSCH MATADORS

Sezon 2019/20 przyniesie nam odświeżoną linię rękawic, powstałą we współpracy z gwiazdami narciarstwa alpejskiego. Marcel Hirscher, Lara Gut-Behrami, Mikaela Shiffrin, Henrik Kristoffersen, Alexis Pinturault, Lindsey Vonn oraz Anna Veith – wybierz swój model i bądź jak najlepsi! Każda rękawica to techniczny oraz wizualny majstersztyk, który dzięki najwyższej jakości wykorzystanych materiałów oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda!

NOWA SERIA RĘKAWIC RE:KNIT

Reusch to innowacyjny producent rękawic narciarskich, który podążając za trendem obuwia sportowego,  opracował i przygotował rękawice narciarskie wykonane z jednoczęściowego, tkanego materiału. Linia rękawic Re:Knit to ergonomiczne produkty, które dzięki bezszwowej technologii zapewniają nieograniczoną swobodę ruchów oraz najwyższą wydajność w czasie aktywności na stoku! Rękawice z tej grupy posiadają ochronną membranę, skórzane wzmocnienie dłoni, a także niezawodną izolację Primaloft®.

RĘKAWICE REUSCH BE:EPIC R-TEX® XT – OLDSCHOOLOWA NOWOŚĆ

Odważna kolorystyka oraz praktyczne rozwiązania technicznie – tak w skrócie można scharakteryzować nowy model Be:Epic. Wykonane w całości z miękkiej skóry owczej rękawice narciarskie zostały wyposażone w innowacyjną technologię Heat Trap™, która automatycznie pod zdjęciu z dłoni zacieśnia mankiet, sprawiając że ciepło pozostaje w środku, a śnieg na zewnątrz. W rękawicach nie zabrakło autorskiej membrany Reusch R-TEX® XT (odpowiada za odporność na wodę oraz wiatr), doskonale znanej ociepliny Polar Tec® oraz miękkiego systemu ochrony kłykci.