SNOW EXPO 2019 – zaproszenie na wydarzenie dla wielbicieli sportów outdoorowych.

Przed nami czwarta edycja „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy”, pierwszego i jedynego w Polsce wydarzenia dedykowanego wyłącznie dla osób kochających narty, snowboard, skitour lub freeride oraz outdoor i wspinaczkę. 

Małgorzata Tlałka, Kinga Baranowska, Karolina Reimen-Żerebecka, Maryna Gąsienica-Daniel, Sylwia Jaśkowiec oraz Andrzej Bargiel, Jacek Ciszak, Paweł Kunachowicz, Tomasz Kurdziel, Andrzej Mecherzyński-Wiktor i Jacek Nikliński, to tylko niektórzy z zaproszonych gości specjalnych.

Impreza odbywająca się cyklicznie i oficjalnie otwierająca sezon zimowy na stadionie PGE Narodowym zdobyła już renomę i uznanie w branży, czego dowodem jest fakt, że tylko tutaj zaprezentują się takie marki, jak Atomic, Buff, Dainese, Dynastar, Giro, Majesty, Nordica, Poc, Rossignol, Salewa, Salomon, X-bionic, czy Völkl oraz ośrodki narciarskie z Andory, Austrii, Polski, Słowacji, Włoch, czy Hiszpanii.

SNOW EXPO od czterech lat kreuje nowy trend imprezy B2C2B, czyli wystawy sprzętu połączonej z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Wreszcie dla tych, którzy pragną sprawdzić się w zawodach wspinaczkowych prowadzonych przez słynnego Mechaniora, czy… kibicować ekipie ustanawiającej podczas SNOW EXPO 2019 rekord Guinnessa w morsowaniu 12 godzinnym (!) oraz uczestnikom pierwszych Mistrzostw Polski w morsowaniu.

Wreszcie dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach i uwaga, warsztatach lawinowych, a nawet w warsztatach ręcznego serwisowania nart prowadzonych przez bezdyskusyjnie najlepszego specjalistę w Polsce. Oczywiście, jak co roku nie zabraknie szkoleń zarówno dla grupy entry, jak i dla zaawansowanych, o prawidłowym doborze sprzętu, ubioru, czy ekwipunku na wyprawy i wyjazdy narciarskie. Nowością będą prezentacje regionów i stacji narciarskich prowadzone przez niezależnego eksperta. I zapewne, jak co roku dużą część odwiedzających stanowić będą osoby związane zawodowo z branżą.

SNOW EXPO 2019 odbędzie się jak dotąd, pod najlepszym w Polsce sportowym adresem, czyli na stadionie PGE Narodowym w centrum Warszawy. 

Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO jest firma Ford Polska.

W sezonie 2019/20 odbędą się także trzy edycje „SNOW EXPO na śniegu” – darmowych i multi brandowych testów nart i desek w trzech polskich ośrodkach narciarskich:

14-15 grudnia 2019  – BIAŁKA TATRZAŃSKA – KOTELNICA/BANIA

11-12 stycznia 2020 – KRYNICA/SŁOTWINY ARENA

 29 lutego do 1 marca 2020 – CZARNA GÓRA RESORT

Zapraszamy na PGE Narodowy i w nasze ukochane góry.

www.snowexpo.pl

https://www.facebook.com/snowexpo/