Nowa bielizna termoaktywna Helly Hansen – H1 Pro Lifa

materiał promocyjny od Helly Hansen

Pochodząca z Norwegii marka Helly Hansen doskonale zna się na bieliżnie termoaktywnej. Skandynawowie wierzą, że to właśnie pierwsza warstwa odzieży jest gwarancją komfortu przy każdej aktywności fizycznej na zewnątrz.

W tym sezonie Helly Hansen wprowadza do kolekcji modele H1 Pro Lifa – bieliznę zaprojektowaną z wykorzystaniem techniki mapowania ludzkiego ciała. 

*** Local Caption *** NORDICA Shoot ft. HH Ambassador Lorenzo Alesi

Projektanci  po konsultacjach z z naukowacami i zawodowymi narciarzami wytypowali strategiczne obszary ciała kobiety i mężczyzny, które najszybciej  narażone są na wyziębienie czy przegrzanie.

Wytypowane obszary wyprodukowane są przy użyciu diametralnie różnej przędzy – od naturalnej wełny merynosów po ultranowoczesne włókna Lifa.

Kark, klatka piersiowa i szyja to miejsca, w których ogrzewać nas będzie wełna,  natomiast w miejscach , gdzie ciało poci się najbardziej – pod pachami  i  wzdłuż kręgosłupa – zastosowano włókna Lifa, które błyskawicznie odprowadzą od ciała każdą wilgoć.

*** Local Caption *** NORDICA Shoot ft. HH Ambassador Lorenzo Alesi

W tej linii dostępne są topy oraz spodnie – również w  wersji  bezszwowej.

O Helly Hansen

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.

 Dzięki  doświadczeniu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry.  Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej. 

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com