NOWA APLIKACJA NARCIARSKA skicrown.eu

NOWA APLIKACJA NARCIARSKA

ZDOBYWAJ SKI-KORONY EUROPY Z NOWĄ APLIKACJĄ NARCIARSKĄ

W tym sezonie wystartowała nowa aplikacja dla narciarzy  – skicrown.eu. Na rynku europejskim niewiele jest aplikacji dedykowanych stricte dla narciarzy, poza aplikacjami dużych ośrodków narciarskich, które dotyczą jednego konkretnego ośrodka. Do czego może się przydać i jakie ma funkcje? 

WYSZUKIWARKA TRAS NARCIARSKICH

W aplikacji zostało skatalogowanych 1500 najlepszych tras narciarskich z 10 krajów Europy (Austria, Czechy, Francja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria oraz Włochy), 500 ośrodków narciarskich wraz z mapkami tych ośrodków, 1200 zdjęć i 400 filmów z wybranych tras. W opisie każdej trasy podane są szczegółowe parametry takie jak: długość, różnica wysokości oraz średni kąt nachylenia. Trasy narciarskie pogrupowane są na zestawy tras tzw. ski-korony, charakteryzujące trasy ze względu na poziom trudności, długość oraz rodzaj: trasy czarne, trasy najdłuższe, trasy lodowcowe i regionalne. 

INTERAKTYWNA MAPA SKICROWN

Na interaktywnej mapie skicrown można łatwo określić swoje położenie na stoku uruchomiając przycisk ZNAJDŹ MNIE, jak również wyszukać interesujący nas ośrodek narciarski lub pojedynczą trasę. Mapa może działać również OFFLINE tzn. bez dostępu do Internetu, jeżeli wcześniej pobierzemy wybrane ośrodki narciarskie. 

REJESTRUJ SWOJE ZJAZDY 

Wszystkie trasy zostały oznaczone na interaktywnej mapie wraz z punktami startu i mety. Wystarczy wybrać trasę, zbliżyć się do punktu startu, zapisać zdjęcie i uruchomić przycisk GO. Po zapisaniu zjazdu użytkownik aplikacji otrzymuje certyfikat  ukończenia trasy, który  może udostępnić w social mediach.

ZDOBYWAJ SKI-KORONY 

Zdobywanie ski-koron polega na zaliczaniu konkretnych tras, które wchodzą w skład wybranej ski-korony. Zdobycie ski-korony nagradzane jest certyfikatem i zostaje umieszczone na liście zdobywców SKICROWN. 

DOSTĘP DO HISTORII ZJAZDÓW I ZDOBYTYCH SKI-KORON

W każdej chwili można sprawdzić historię zapisanych tras oraz zdobytych ski-koron wraz ze zdjęciami i certyfikatami. 

Pobranie aplikacji skicrown.eu, korzystanie z interaktywnej mapy oraz z wyszukiwarki tras i ośrodków narciarskich, jest całkowicie bezpłatne. Natomiast aby zacząć rejestrować trasy i zdobywać ski-korony trzeba wykupić abonament. Cena najniższego abonamentu wynosi 19 zł. Aplikacja dostosowana do telefonów z systemem Android i iOs. Można ją pobrać na platformach Google Play lub App Store.