Narciarstwo w Kaunertal: Zarezerwuj wcześniej, zapisz i ruszaj na stoki

TVB-Tiroler-Oberland-Kaunertal

Jako park przyrody i region lodowcowy, Kaunertal zachwyca dziką i spokojną przyrodą oraz magicznymi miejscami. W głębi doliny Kaunertal ukryty jest jeden z najpiękniejszych terenów narciarskich w Austrii: lodowiec Kaunertal, wkomponowany w górski krajobraz z ponad trzydziestoma trzytysięcznikami. Droga przez lodowiec Kaunertal prowadzi ze spokojnej wioski w sam środek terenu narciarskiego.

To właśnie oferuje lodowiec Kaunertal:

Gondole 3x do granicy z Włochami na wysokości ponad 3000 m

55 km dobrze utrzymanych tras narciarskich, 36 km możliwości freeride’u

Ciesz się jazdą na nartach po szerokich stokach i zjazdach na lodowcu na wysokości ponad 1000m

Nowoczesne udogodnienia i brak czasu oczekiwania

Gwarancja śniegu od października do maja

W pełni pozbawiony barier teren narciarski na lodowcu, nagrodzony nagrodą EDEN

2 tereny narciarskie z jednym karnetem narciarskim: lodowiec Kaunertal i Winterberg Fendels

Pitztal Plus: Z karnetem kilkudniowym można także spędzić dzień na nartach na lodowcu Pitztal.

Snowpark Kaunertal – plac zabaw dla snowboardzistów i freeskierów

Bezpłatny autobus dla narciarzy i snowtubing

Freeride na najlepszym puchu

TVB-Tiroler-Oberland-Kaunertal

Lodowiec Kaunertal to jedno z najlepszych miejsc do freeride’u w Alpach. Świeżo pokryte śniegiem stoki, jasne słońce i nieutwardzone trasy sprawiają, że freeride jest prawdziwym przeżyciem. Na odkrycie czeka 36 kilometrów wariantowych tras na siedmiu trasach. Niezapomniane jest także safari po lodowcu: z przewodnikiem freeride’owym w programie co najmniej 4000 metrów tras w puchu.

Bilet narciarski online z dużą zniżką za wczesną rezerwację

Jeśli zarezerwujesz wcześniej, naprawdę zaoszczędzisz: kupując bilet narciarski na lodowiec Kaunertal przez Internet, możesz otrzymać zniżkę za wczesną rezerwację aż do 30 procent. Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym tańszy będzie karnet narciarski. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także unikniesz kolejek przy kasach. A jeszcze lepiej: jeden karnet narciarski ważny jest na dwa tereny narciarskie. Oprócz lodowca w ofercie znajduje się także rodzinny teren narciarski Fendels.

Tygodnie promocyjne: Skifree i Sunfree

Od 11 do 24 grudnia 2023 r. tygodnie Skifree oraz od 15 do 28 kwietnia 2024 r. tygodnie Sunfree zapewnią relaks dla gości i portfeli. Zniżkowy karnet narciarski jest dostępny na cztery, pięć lub sześć dni i można go kupić wyłącznie poprzez zakwaterowanie. Ceny czterodniowego karnetu narciarskiego zaczynają się od 165 euro za osobę. dostępny. Karnet narciarski ważny jest zarówno na lodowcu Kaunertal, jak i na Winterberg Fendels. W ciągu jednego dnia można także jeździć na nartach na lodowcu Pitztal.

Informacja prasowa otrzymana od TVB Tiroler Oberland i Narodowego Biura Promocji Austrii / Österreich Werbung