Świętujemy 10 edycję Suunto World Vertical Week!

Niektórzy wybierają łatwe trasy. My wybieramy stałe podnoszenie poprzeczki. 

Dołącz do nas w 10 edycji Suunto World Vertical Week w dniach od 18 do 24 marca! Niezależnie od tego, czy jesteś biegaczem trailowym, narciarzem, turystą, alpinistą, rowerzystą czy jakimkolwiek innym poszukiwaczem przygód, w tym tygodniu możesz wspinać się tak wysoko, jak tylko potrafisz. Ostateczny cel? Ustalenie, który kraj i rodzaj aktywności wygra, szczycąc się największym przyrostem wysokości. 
Dołącz do Vertical Week w aplikacji Suunto!

Podejmij wyzwanie i dołącz do kolejnej edycji SUUNTO VERTICAL WEEK.

Sunto Vertical Week to cykliczne wydarzenie organizowane przez markę Suunto od 2016 roku na przełomie lutego i marca, do którego może dołączyć każdy posiadacz zegarka Suunto z barometrem i pobraną aplikacją Suunto, niezależnie od miejsca zamieszkania. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 18 do 24 marca. Jej głównym celem jest zliczanie kilometrów i przewyższeń pokonanych w skali kraju, więc niezależnie od tego, czy jesteś biegaczem, miłośnikiem chodzenia po górach, czy może miłośnikiem skitourów, Suunto Vertical Week jest świetnym wydarzeniem, w którym możesz wziąć udział.

Suunto Vertical Week to znacznie więcej niż kolejne cykliczne wydarzenie. Chcemy zachęcić Cię nie tylko do aktywnego uprawiania sportów na świeżym powietrzu i,poczucia piękna otaczającej Cię natury, ale także do przekraczania własnych granic, stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej, dążenia do nowych celów niezależnie od poziomu sportowego czy doświadczenia.

Razem możemy inspirować i motywować się nawzajem do większej aktywności i zdobywania nowych szczytów. Załóż więc wygodne buty, weź zegarek Suunto i przygotuj się na wyjątkową przygodę. Biegaj, jeźdź na nartach, spaceruj, wspinaj się – wszystkie aktywności napędzane siłą ludzkich mięśni liczą się od 18 do 24 marca.

#verticalweek jest również okazją do rywalizacji o tytuł najbardziej wysportowanego kraju, aby zmierzyć się ze sobą i zobaczyć, kto pokona największe przewyższenie.

Tradycyjnie pod koniec wydarzenia wyniki wszystkich uczestników wyzwania zostaną zsumowane i dowiemy się, który kraj wspiął się najwyżej, a także który sport był najbardziej popularny.

Możesz śledzić swoje postępy w pokonywaniu przewyższeń w  nowych aplikacji sportowych SuuntoPlus Vertical Week: 

Aplikacja sportowa Vertical Week zlicza każdy pokonany metr i pokazuje łączną wysokość zarówno dla bieżącej aktywności, jak i całego tygodnia. Możesz również sprawdzić, jak wysoko uplasowałeś się w poprzednim wyzwaniu Vertical Week. Czy jesteś już w najlepszych 30%, a może nawet w najlepszych 5% uczestników?

Aplikacja sportowa SuuntoPlus Vertical Race umożliwia biegaczowi śledzenie tempa biegu w pionie. Aplikacja pokazuje w jednym widoku, jak daleko jesteś od mety a także czy jesteś poniżej czy powyżej średniego tempa.

Wejdź do sklepu SuuntoPlus Store w aplikacji Suunto i zsynchronizuj aplikację sportową Vertical Week z zegarkiem. Przed rozpoczęciem pierwszej aktywności Vertical Week wybierz aplikację sportową w ustawieniach aktywności.

Dołączenie do Vertical Week jest proste – wystarczy otworzyć aplikację Suunto i kliknąć „dołącz” do Vertical Week. Liczą się wszystkie aktywności wykonywane w ciągu tygodnia.
Dołącz teraz i podnieś poziom swojej przygody!

Informacja prasowa SUUNTO