Śnieżne trendy w EXPO Kraków – 4 i 5 września 2015

Sześcioosobowe gondole VIP i Cafe, w których podczas jazdy serwowane będą posiłki i napoje, wyposażone w osłony chroniące przed wiatrem, śniegiem oraz promieniowaniem UV, podgrzewane wyciągi krzesełkowe, wspólny karnet dla kilkunastu tras narciarskich. Każdego roku narciarze i snowboardziści zaskakiwani są nowymi rozwiązaniami, które sprawiają, że frajda z wypoczynku na stokach jest jeszcze większa. Doskonałym miejscem promocji branżowych nowości będą 2. Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych Infrasnow, które odbędą się 4 i 5 września 2015 w EXPO Kraków.

Znakomity debiut Infrasnow

Dwa dni intensywnych spotkań handlowych producentów i dystrybutorów wyposażenia dla obiektów sportów zimowych z przedstawicielami ośrodków turystyki zimowej z Polski i zagranicy – tak wyglądała pierwsza edycja Targów Infrasnow, która odbyła się jesienią 2014 r. Na stoiskach można było podejrzeć najnowocześniejsze rozwiązania dla stoków narciarskich i resortów wypoczynkowych – m.in. sprzęt do snowtubingu, stojaki i narty do wypożyczalni i ośrodków, najnowocześniejsze skutery śnieżne, urządzenia do streamingu video dla stacji narciarskich, armatki do naśnieżania, bramki uchylne i kołowroty.

My akurat prezentowaliśmy systemy transportu linowego, systemy naśnieżania, parki rozrywki, zabezpieczenia tras, systemy informatyczne, antylawinowe. Udało nam się nawiązać wiele ciekawych kontaktów. Trafiliśmy do naszych potencjalnych kontrahentów, więc cieszymy się z tego pobytu. Pojawiło się sporo osób z branży. Potrzebujemy takiego miejsca spotkań biznesowych jak Targi w EXPO Kraków – mówił Krzysztof Trojanowski z firmy LST ropeway system.

Stolica Małopolski to idealne miejsce na organizację takiego wydarzenia – dobrze skomunikowany Kraków położony jest blisko terenów górskich i jest jednym z ulubionych miast turystyki biznesowej.

INFRASNOW-napis2

Dla kogo Targi?

Krakowskie Targi Infrasnow to najlepsza okazja by pozyskać nowych klientów, sfinalizować wcześniej rozpoczęte rozmowy i poszerzyć rynki zbytu. Do tego grona zapraszani są producenci, których oferta związana jest m.in. z: wyposażeniem stacji narciarskich i ośrodków sportów zimowych, systemami naśnieżania, odzieżą i akcesoriami sportowymi czy zimowym sprzętem sportowym. W pierwszej edycji Targów udział wzięły wiodące na rynku polskie i zagraniczne firmy, m.in. MND Eastern Europe, Bartholet Maschinenbau, Supersnow, P.P.H.U. „Jerzy”Jerzy Nieboras.

Jest jeszcze jeden istotny powód, aby w dniach 4 i 5 września odwiedzić Infrasnow. Organizatorzy postawili na bogaty program seminaryjno-szkoleniowy, który umożliwi uczestnikom targów zdobycie rzetelnej wiedzy z zakresu zarządzania i marketingu obiektów turystycznych. Na Targi zaprosimy ekspertów oraz przedstawicieli popularnych zagranicznych resortów zimowych, którzy zdradzą sprawdzone sposoby na przyciągnięcie klientów. W programie znajdą się także m.in. zagadnienia związane z wykorzystaniem Internetu i mediów społecznościowych do promocji własnej działalności.

Targi Infrasnow odbędą się pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata, Wojewody Małopolskiego Jerzego Millera, Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy, Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Rafała Szmytke oraz Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Targi Wyposażenia Stacji Narciarskich i Ośrodków Sportów Zimowych Infrasnow 4-5 września 2015 r.

Więcej informacji na  Infrasnow.krakow.pl