Helly Hansen – bielizna termo aktywna.

FW 2016

materiał promocyjny + konkurs UWAGA szczegóły w tekście

Helly Hansen – bielizna termoaktywna

W listopadzie, Helly Hansen chce abyś podzielił się swoimi “najpełniejszymi życia” zdjęciami i płynącymi z nich historiami – ludzie, emocje, tło wydarzeń, które zbudowały tą perfekcyjną chwilę.
Najbardziej inspirujące zgłoszenia będą nagradzane raz w tygodniu, a wszyscy uczestnicy będą brali udział w wyścigu o nagrodę główna – niezwykłą górską przygodę z ratownikami górskimi Helly Hansen i profesjonalnymi narciarzami freeridowymi.
Aby wziąć udział w konkursie, wrzuć na stronę Helly Hansen zdjęcie wraz z krótka opowieścią, które opiszą moment, w którym naprawdę czułeś, że żyjesz.

www.hellyhansen.com/alive, możesz podzielić się nim, udostępniając je na Facebooku i Instagramie z tagiem #feelalive.
Inspiracją do akcji w internecie stały się opowieści górskich entuzjastów, sportowców oraz ambasadorów, którym ubrania Helly Hansen towarzyszą każdego dnia. To ludzie, którzy wybrali w życiu drogę, która sprawia, że żyją w pełni. Tej jesieni, kampania Helly Hansen „Pełny życia od 1877” inspiruje ludzi do czerpania z życia w plenerze i odzwierciedla to co robi marka od pierwszych dni istnienia – udoskonala profesjonalną i godną zaufania odzież, dzięki której możemy cieszyć się chwilą.

Nieprzemakalna kurtka, wygodne spodnie i wytrzymałe buty – to niezbędniki podczas uprawiania sportów zimowych. Jednak nie zapominajmy o tak istotnej, a często pomijanej części garderoby jaką jest bielizna termo aktywna.

Dzięki dobrej bieliznie nasza skóra pomimo parowania skóry, pozostaje sucha i nie ma ryzyka nadmiernego wychłodzenia ciała.

FW 2016

Pamiętając o różnych potrzebach, Helly Hansen przygotowało trzy rodzaje bielizny termo aktywnej, wszystko po to, aby nawet zimą móc cieszyć się pełnią życia i nie przejmować się dyskomfortem spowodowanym niskimi temperaturmi.


HH Active Flow
dzięki połączeniu unikalnej technologii Flow z włóknami Lifa Stay Dry tworzy zaawansowaną konstrukcję tkaniny, która jest szybkoschnąca i błyskawicznie odprowadza pot, dając nam poczucie suchej skóry. Bielizna Active Flow sprawdzi się podczas aktywności przez cały rok.

FW 2016

HH Wool to propozycja dla tych, którzy preferują sporty o niskiej intensywności – dzięki wełnie merynosa doskonale ociepla, a płaskie szwy nie podrażniają i nie powodują dyskomfortu.

FW 2016

HH Warm wykonana jest z dwuwarstwowej tkaniny. Połączenie poliamidu i wełny merynosa tworzy izolację przez zimnem a jednocześnie doskonale odprowadza pot z powierzchni skóry. Bielizna z kolekcji Warm idealnie sprawdzi się podczas jazdy na nartach w bardzo niskich temperaturach.

FW 2016

Wszystkie modele bielizny mają ciekawą i nowoczesną kolorystykę oraz wzornictwo, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako element codziennych stylizacji.

FW 2016

FW 2016