„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy“ oraz „Biegówkowy PGE Narodowy”

DSC09677

 

Informacja prasowa otrzymana od Arkadiusz Walus Founding Partner Walus Marketing Management

Już po raz drugi, w dniach 4 i 5 listopada na PGE Narodowym w Warszawie odbyły się targi SNOW EXPO 2017. Na SNOW EXPO spotkaliśmy znanych sportowców i podróżników: Apoloniusza Tajnera, Staszka Karpiel – Bułecka, Mateusza Kusznierewicza, Marynę Gąsienica Daniel, Maćka Bydlińskiego, Anię Mąka, Szymona Bębenek, Krystynę i Grzegorza Guzik, Jana Antolec i Macieja Staręga. Wreszcie Tomek Kurdziel, Marcin Szafrański i Sebastian Szczęsny doradzali, opowiadali, zarażali pasją. Poczuliśmy atmosferę zimy, słuchaliśmy bardzo ciekawych wykładów i mieliśmy okazję wybrać, a nawet kupić wyjazdy i sprzęt na sezon 2017/18.

W strefie EXPO do ubiegłorocznych wystawców dołączyły nowe regiony i stacje narciarskie z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Francji, Hiszpanii i Andory. Wielcy i znani producenci sprzętu obok niszowych firm zaprezentowali najnowsze kolekcje na sezon 2017/18. Była też NOWOŚĆ – Strefa Sprzedażowa! Trzy loże VIP Narodowego zamieniły się w raj miłośników zimowego szaleństwa oferując najnowsze kolekcje naszych Wystawców.

DSC09811

Ale to nie wszystko. Jedenaście tirów wyprodukowanego na miejscu śniegu, trasa biegówkowa, bezpłatne testy sprzętu, lekcje z instruktorami, strefa dzieci – to tylko część z atrakcji przewidzianych podczas projektu „BIEGÓWKOWY PGE NARODOWY”, który odbył się równolegle do SNOW EXPO. Na prawdziwym śniegu pobiegaliśmy dzięki SUPERSNOW, wspieranemu przez Kotelnicę Białczańską, Hotel Bania, Termy Bania i TatrySki. Zawody biegowe zorganizowała Tatra Holding.

Świetnie działała specjalnie przygotowana strefa dzieci, w której najmłodsi adepci narciarstwa biegowego mogli stawiać swoje pierwsze kroki na nartach oraz spróbować prawdziwych skoków narciarskich.

SNOW EXPO oraz Biegówkowy PGE Narodowy to były dwa dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w centrum Warszawy! Partnerem honorowym był Polski Zwiazek Narciarski, partnerem sportowym SNOW EXPO 2017 była firma GO SPORT, wyłącznym partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO 2017 była firma RENAULT.

Relacja filmowa z drugiej edycji „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy 2017” oraz „Biegówkowy PGE Narodowy”.