Nassfeld serwuje chillową muzykę podczas słonecznej jazdy na nartach

Berghex-Location-cnassfeld.at-1.jp

Słońce, śnieg i dobre brzmienie

Promienna, wiosenna pogoda, najlepsze warunki na stoku oraz chillowa muzyka w każdy weekend podczas „Music meets Sun“-wydarzenie startuje 19 marca 2022r.: Każdy kto chciałby spędzić sezon zimowy w przyjemnych brzmieniach, zapewne znajdzie w Nassfeld swoje ulubione, słoneczne miejsce spośród licznych zakątków do relaksu.

Szczyty gór mienią się w słońcu. Rześkie nocne temperatury sprawiają, że lekko rowkowane stoki są odpowiednio przyczepne. W ciągu dnia chętniej wymienia się jednak narty– na okulary przeciwsłoneczne, a bieliznę termoaktywną na koszulkę. I nie zapomnij spakować odpowiedniej ilości kremu do opalania! Do Wielkanocy Nassfeld ponownie zamieni się na największy słoneczny taras Alp.

Ponadto wydarzenie „Music meets Sun“ wzbudza wiosenne odczucia. Różni DJ’e i wydarzenia na żywo przenoszą nas każdego weekendu, od 19 marca, w inną lokalizację. Rozpoczynamy od chyba najbardziej odjazdowych targów winiarskich Austrii. Mowa o wydarzeniu „Sound of Wine“, podczas którego znani Winiarze z Austrii oferują swoje skarby w barach Schnee ew. WU-BAR w dolnej stacji Madritschenbahn. Wstęp wolny! W dniu 26 i 27 marca wszystko kręci się w KofelAlm wokół tematu Alpe Adria kulinaria. Tydzień później w Alpenhof Plattner bierzemy sobie do serca motto „Rozkoszuj się czasem“. Kärntner Genusswirt i certyfikowane punkty SLOW FOOD Travel podają w dniach 2 i 3 kwietnia danie, uwielbiane zarówno we Włoszech i Słowenii, jak i Austrii: oryginalne Gailtaler Frigga. W dniach 9 i 10 kwietnia opłaca się zatrzymać w Gailtaler Street Food BBQ u Schneemann, a na wielki finał zaprasza się 18 kwietnia na Berghex. Prosciutto i Prosecco stanowią kulinarnych towarzyszy, aby jeszcze bardziej się rozgrzać.

Zapraszamy dzieci lub dajemy dodatkowy 1 dzień w prezencie Wszyscy, którzy w dniach 13 marca do 18 marca zarezerwują ofertę „Nassfeld Ski Surprise“ , skorzystają z naszej najlepszej oferty cenowej. W tym okresie zapraszamy dzieci zarówno na nocleg (w pokoju rodziców) jak i oferujemy im wyżywienie oraz Skipass (2 – 6 dni TOPSKIPASS). Zaś w przypadku złożenia rezerwacji Nassfeld Special 4=3 od niedzieli do czwartku czeka na Państwa wspaniały pobyt czterodniowy w cenie trzydniowego. Przykład cenowy: 2 osoby wraz HB na 4 noce oraz 3 dniami TOPSKIPASS & WinterCARD PREMIUM od € 498,-. www.nassfeld.at/angebote​

Informacja prasowa otrzymana od NLW Tourismus Marketing GmbH