Member Directory

Autorka jest lekarzem, specjalizuje się w medycynie estetycznej.

Preferuje treningowe trasy, od niedawna interesuje się także freeridem, zaś po dniu na nartach lubi spróbować lokalnego wina

Geograf z wykształcenia i z zamiłowania. Turystykę – nie tylko górską – łączy się z zainteresowaniami przyrodniczymi. Mieszkanie pod Tatrami ułatwia mu realizowanie górskich pasji w różnych formach i o każdej porze roku. Zdobył większość pasm w polskich i czeskich Sudetach, sporo w Karpatach Zachodnich, a w Dolomitach zyskał doświadczenie na trudnych via ferratach. Od sezonu 2011/2012 jego krąg zainteresowań poszerzył się o narciarstwo biegowe, z naciskiem na turystykę narciarską i telemark.

Zakopiańczyk. Od siódmego roku życia trenował narciarstwo alpejskie w Śmigu Zakopane, który reprezentował w Pucharze Polski, odnosząc liczne sukcesy. W wieku lat czternastu rzucił narciarstwo alpejskie dla pozatrasowego. Zaangażowany w różne przedsięwzięcia polskiej sceny freeride: 24/7, Head Allegro Freeride tour, Majesty Freeride Pro Tour oraz People of the White House. Przez trzy lata członek Head Freeride Team. Oprócz narciarstwa pasjonuje się żeglarstwem, okazjonalnie startując w regatach. Studiuje prawo na UJ.

Fotograf-narciarz. Miłośnik głębokiego puchu, błękitnego nieba i jazdy w
wesołym towarzystwie. Ulubiona miejscówka narciarska: szero kopojęte okolice
Kasprowego Wierchu. Ulubiona tematyka zdjęć: ujęcia freeride'owe w cichej,
górskiej scenerii.

Krakowianka z góralską duszą. Absolwentka Kulturoznawstwa UJ, kiedyś licencjonowana zawodniczka PZN, instruktorka narciarstwa. W chwilach wolnych od pracy najlepiej czuje się w snowparku lub poza trasami. W sezonie wolnym od śniegów lubi spędzać czas na wodzie - surfing, wakeboard i żeglowanie! Ceni sobie również samotne wycieczki rowerowe.

Narciarz skiturowy, autor przewodnika skiturowego po Tatrach Polskich i Słowackich, historyk narciarstwa. Na co dzień pracuje w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem.

Jest Instruktorem-Wykładowcą SITN PZN.
http://Www.stanislawski-sport.com