Member Directory

Przewodnik wysokogórski IVBV. Na prowadzonej przez niego stronie można znaleźć zarówno ofertę szkoleniową, jak porady i informacje o warunkach śnieżnych.

Dwukrotny olimpijczyk. Dziennikarz telewizji Eurosport. Obecnie prowadzi w Bielsku-Białej specjalistyczny sklep, specjalizujący się w butach narciarskich oraz autoryzowany serwis Montana.

Z wykształcenia i zamiłowania architekt, zapalona snowboardzistka freeridowa, przemierzająca co roku wiele szlaków w poszukiwaniu dziewiczych linii w puchu. Uczestniczka zawodów snowboardowych, w tym Polish Freeride Open, Red Bull Zjazd Na Krechę, Jasna Adrenalin Big Mountain Freeride. Poza sportami zimowymi zafascynowana wspinaczką sportową i kolarstwem górskim MTB. W wolnych chwilach maluje, rysuje i grywa na skrzypcach.

Podróżniczka (objechała ponad 150 krajów świata na wszystkich kontynentach), przewodnik wypraw trekingowych i dziennikarka. Drukowała m.in. w National Geographic-Traveler, Podróżach, Voyage, Poznaj Świat, Gazecie Wyborczej, Rzeczpospolitej oraz w specjalistycznych pismach żeglarskich i górskich). Napisała nadto kilka książek podróżniczych i przewodników – ostatnio, po wyjściu na Mt. Everest, „Everest. Góra gór”.

Absolwentka wydziału farmaceutycznego UJ CM. Ma 24 lata i odkąd pamięta jeździ na nartach, może dlatego, że urodziła się i wychowała w Zakopanem. Długie lata trenowała w zakopiańskim klubie narciarskim ,,Śmig", startowała w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych FIS,

Autorka jest trenerem narciarstwa i Instruktorem SITN/PZN, wielokrotną Mistrzynią Polski w narciarstwie alpejskim. Była członkinią kadry narodowej. Od 2001 roku prowadzi Szkołę Narciarską STRAMA. Opracowała pierwszy w kraju program szkoleniowy dla dzieci w wieku 4-12 lat „6 Odznak Misia Stramusia”.
http://Www.strama-szkola.pl

Był zawodnikiem kadry narodowej w narciarstwie alpejskim, a obecnie jest mistrzem Polski instruktorów, członkiem SKI Pol-DEMO TEAM oraz wykładowcą SITN PZN. Mówi o sobie: „urodzony Górol”, choć język i charakter dopasował do całej Polski. Mieszka w Zakopanem i pracuje w szkole Hski na Harendzie.

Jest pasjonatką wyjazdów narciarskich. W czasie swoich podróży ocenia nie tylko przygotowanie tras, ale również komfort, kuchnię i après-ski

Na nartach od dziecka, reprezentował AZS Politechniki Krakowskiej w Akademickim Pucharze Polski i Akademickich Mistrzostwach Polski