Member Directory


Notice: Funkcja WP_Object_Cache::add została wywołana nieprawidłowo. Klucz pamięci podręcznej nie może być pusty. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 6.1.0.) in /var/www/clients/client19/web263/web/wp-includes/functions.php on line 6031

Wiceprezes Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Polskiego Związku
Narciarskiego (SITN), Instruktor wykładowca PZN, wieloletni przewodniczący
komisji licencjonowanych szkół narciarskich i właściciel szkoły narciarskiej
w Szczyrku. Dziennikarz, redaktor prasy regionalnej i wydawnictw albumowych.

W podstawówce postanowiła zostać dziennikarką. I została.
Ze znanymi ludźmi robi wywiady do „Vivy!”, a w Stanach Zjednoczonych zdobyła
główną nagrodę dziennikarską za reportaż o Hollywood, przyznaną przez The US
Travel Association. Na studiach postanowiła zacząć jeździć na nartach. I
jeździ. Dwa razy wygrała Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Narciarstwie.

Zawodnik Salomon Freeski Team Poland, trener narciarstwa alpejskiego, Zakopiańczyk, rocznik 1987, serwisowania nart uczył się w fabryce ultranowoczesnych maszyn do serwisów narciarskich Montana of Switzerland.

Od 1974 r. ratownik TOPR, instruktor-wykładowca SITN-PZN, przewodnik wysokogórski IVBV, przewodnik tatrzański I klasy, instruktor narciarstwa wysokogórskiego PZA, instruktor sportu – narciarstwo wysokogórskie.

Z zawodu freeskier, z pasji freerider. Poza pasjonującymi wycieczkami free-tourowymi uwielbia szybką i niczym nieskrępowaną jazdę poza wyznaczonymi trasami. Współtwórca i główny redaktor najszybciej rozwijającego się, polskiego serwisu internetowego poświęconego tematyce freeski, Backwards Magazine - backwards.pl Zapalony blogger - Hardkorniedisko.wordpress.com

Redaktor naczelny
Krakus, na nartach jeździ od przedszkola, od ponad ćwierć wieku dziennikarz. Od 2005 r. związany z „Polityką”, na której portalu prowadzi blog „W śniegu i po śniegu”

Tester nart w World Ski Test, narciarz, ski alpinista, ratownik TOPR, sportelectronic.pl.